
Шезлонг дерев'яний з бука складний для басейну та тераси темно-синій
1 460 ₴
- В наявності
- Код: L-05 (темно-синій)
Дерев'яний шезлонг з бука складний для саду, тераси або відпочинку біля басейну. Зручний садовий лежак для дому, дачі, пляжу або літнього майданчика. Міцний каркас з натурального бука та знімна тканина забезпечують комфортний відпочинок і довгий термін експлуатації.
Шезлонг зарекомендував себе своєю надійністю та компактністю. Каркас легко складається для зручного зберігання і транспортування. Тканину можна зняти та попрати при потребі.
Технічні характеристики каркасу шезлонга :
📌 деревина бук 8-12 % вологості
📌 розмір в складеному вигляді 124.5×58×4
📌 каркас шезлонга покритий безколірним масло воском, для захисту деревини від зовнішніх чинників.
📌 рекомендоване навантаження 140 кг
Технічні характеристики тканини шезлонга :
📌 плотність 245 гр/м2
📌 склад: 35 % хлопок . 65 % поліестер.
👨🔧 Коротко про нас:
Виготовляємо шезлонги з 2016 року . За цей час зарекомендували себе на ринку як надійний та найкращий виробник шезлонгів в Україні . В пріорітеті це якісні шезлонги та щасливі клієнти . Переглянути відгуки
Чому варто обирати нашу продукцію:
✅ Надаємо гарантію на 1 рік.
✅ Усі шезлонги виготовлені в Україні .
✅ Оплата по безготівковому рахунку.
✅ Термін реалізації замовлення 1-3 дні (все залежить від складських запасів кольору тканини яку ви виберете).
🔎 Переглянути інші кольори тканин
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Колір | Темно-синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 58 см |
| Вага | 4 кг |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Загальна висота конструкції підвісного шезлонга | 87 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LEZHAK |
- Ціна: 1 460 ₴










